blog_sf_4066159_5502617_sz_jak_w_niebie-crop

O NAS

,,Łaska, której doświadczamy w Odnowie to poznanie Miłości Boga. Prowadzi ono do odkrycia: jestem Kochany – Bóg mnie kocha. Odkrywamy Jezusa jako jedynego Pana i Zbawiciela. W życiu wspiera nas swoimi darami Duch Święty i towarzyszy Maryja. Nasze zbawienie dokonuje się we wspólnocie Kościoła i w Grupie Odnowy.”
Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Emmanuel przy parafii św. Ludwika we Włodawie, powstała w lutym 2014 roku. Założycielem i pierwszym opiekunem był O. Piotr Stanikowski OSSPE.  Obecnie kapłanem i opiekunem Wspólnoty jest O. Justyn Duszczyk OSPPE. Wspólnota liczy około 50 osób.
Liderami Wspólnoty są   MAREK I URSZULA WIELICZKO.
RADA WSPÓLNOTY:  Liderzy Marek i Urszula Wieliczko oraz Danuta Wieliczko.

 

 063ee9aeb9f60efa02823e51450f82ce_

 

O. Józef Kozłowski SJ: ,,Jeśli Jezus wzbudził w tobie wewnętrzne pragnienie, aby przyjść i modlić się, to znaczy, że On chce z tobą podzielić się darem miłości.”

 

Możesz zostać w domu, możesz iść na spacer, możesz pójść na zakupy lub robić to, co lubisz np. oglądać kolejny odcinek ulubionego serialu bądź denerwować się kolejnymi informacjami z wiadomości i każdy twój następny dzień, będzie taki jak tysiące innych, które już przeżyłeś, ale możesz poświęcić 1,5 godz. z całego tygodnia, aby przyjść na spotkanie i spotkać się z żywym Bogiem, który pragnie udzielać ci tego wszystkiego za czym tak bardzo tęsknisz… Możesz doświadczyć obecności Ducha Świętego w swoim życiu, tylko czy naprawdę tego chcesz?
Celem Odnowy w Duchu Świętym jest: odnowa życia wewnętrznego i pogłębienie swojej wiary. Pragniemy doświadczyć działania Ducha Świętego, który pomaga nam w osobistym spotkaniu z  żyjącym Jezusem.

 

dzis

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KTÓRZY:
– chcą poznawać Jezusa i wejść z Nim w przyjacielską relację;
– mają pragnienie spontanicznej modlitwy we Wspólnocie, rozważania słowa Bożego i przekazywania Dobrej Nowiny innym;
– odkrywają w sobie charyzmaty i chcą nauczyć się nimi posługiwać dla dobra Kościoła;
– chcą angażować swoje siły i umiejętności w dzieła prowadzone przez Wspólnotę;
– czują się mocno zranieni przez życie i szukają miejsca uzdrowienia;
– stracili sens życia, ale chcą dać sobie szansę, aby go odnaleźć.

 

 

gdy-Duch-Św.-zstąpi-na-was...-crop