10411109_381126265386254_300731242305697943_n

Harmonogram spotkań wspólnoty

GRUDZIEŃ

5.12.2019 – Spotkanie Wspólnoty.
12.12.2019 – Spotkanie Wspólnoty.
14.12.2019 – WIECZÓR UWIELBIENIA

grudzień 2019

19.12.2019 – Spotkanie Wspólnoty.

 

 

 

AKTUALNOŚCI W ODNOWIE W DUCHU ŚWIĘTYM

#LublinUwielbia 2019 (24h)

#LublinUwielbia to:
– 24h trwanie na uwielbieniu! (strefa uwielbienia)
– konferencje znamienitych gości z Polski i zza granicy (lista wciąż się powiększa)
– Msza Święta i nieustanna adoracja Najświętszego Sakramentu (strefa adoracji)
– możliwość przystąpienienia do Sakramentu Pokuty i Pojednania (strefa miłosierdzia)
– możliwość przystąpienia do indywidualnej modlitwy wstawienniczej
– możliwość porozmawiania o wierze i wątpliwościach z diakonią ewangelizacji
– formacja dzieci (strefa dzieci)
Program  #LublinUwielbia
Piątek 29.11
14.00 – wejście na halę Globus
15.00 – Rozpoczęcie 24h uwielbienia
15.10 – Koronka do Bożego Miłosierdzia (Mocni w Duchu)
15.30 – Czas świadectw (Mocni w Duchu)
15.45 – 17.45 – Uwielbienie (Mocni w Duchu)
17.45 – Przygotowanie do Eucharystii
18.00 – 19.30 – Eucharystia –
przewodniczy Abp Stanisław Budzik Metropolita Lubelski
19:30 – Czas świadectw
19.45 – Konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała – br Elia Cataldo
21.00 – przeniesienie Najświętszego Sakramentu do sali adoracji (strefa adoracji do Mszy św. sobotniej)
21.00 – Apel Jasnogórski
21.15 – Czas świadectw (Mocni w Duchu)
21.30 – 23.00 – Uwielbienie (Mocni w Duchu)
23.00 – konferencja – ,,w mocy Ducha Świętego” i modlitwa o rozpalenie darów – ks. Łukasz Plata
Sobota 30.11
24.00 – Uwielbienie Good God
02.00 – Uwielbienie Odnowa AL
03.30 – Uwielbienie Odnowa AL
5.00 – Odnowa z Maryją – Godzinki, różaniec
7.00 – 7.30 – Akatyst do Ducha Świętego
7.30 – Uwielbienie
7.30 -9.30 – indywidualna modlitwa wstawiennicza w różnych miejscach hali (diakonia modlitwy wstawienniczej Odnowy)
9.30 – Jak żyć uwielbieniem? – konferencja i modlitwa oddania życia Jezusowi – s. Tomasza Potrzebowska CSC
10.30 – Czas świadectw – Anna Jachimowicz
10.40 – Uwielbienie – s. Tomasza Potrzebowska, Ania Jachimowicz oraz prowadzący warsztaty Szkoły Uwielbienia
12.00 – Anioł Pański
12.15 – konferencja ,,Modlitwa, która podoba się Bogu” i modlitwa – br Elia Cataldo
13.00 – Czas świadectw – Patrycja Hurlak
13.30 – Eucharystia
15.00 – Zakończenie